facebook

pokoje kwatery Mikołajki

Serdecznie zapraszamy do obiektu położonego w samym sercu Mazur, przy Głównym Szlaku Żeglownym, na skraju miasta Mikołajki (w odległości 1200 metrów od centrum). Usytuowanie nad samym brzegiem jeziora Tałty (łączącego się rynną z jeziorem Mikołajskim), własna mazurska plaża oraz pomosty sprawiają, iż jest to idealne miejsce dla szukających ciszy, spokoju i wytchnienia od codziennych obowiązków, w bliskim kontakcie z naturą, jak również dla aktywnie wypoczywających przez cały rok.

W pięknej scenerii wśród złotem malowanych pól, na wzniesieniu łagodnie opadającym w kierunku jeziora, powstał budynek o mazurskiej architekturze, z którego roztacza się niepowtarzalny widok na panoramę jeziora Tałty, położoną na nim wyspę, rozległe lasy oraz nieskażoną dziką przyrodę. Warto wspomnieć, iż z tego miejsca w 1976 roku nakręcono czołówkę do serialu filmowego "Szaleństwa Majki Skowron".

Położenie pensjonatu Kalinowe Wzgórze sprawia, iż jest on w porze letniej dogodnym miejscem do uprawiania sportów wodnych i wędkowania a zimą doskonałym terenem do zabaw na śniegu i lodzie typu: sanki, narty, worki, łyżwy a nawet snowboard. CZYTAJ CAŁOŚĆ

„Podróże to jedyna rzecz, na którą wydajemy pieniądze, a stajemy się bogatsi.”

POKOJE MIKOŁAJKI

SPRAWDŹ OFERTĘ

DOMEK LETNISKOWY

SPRAWDŹ OFERTĘ

NASZA PLAŻA

SPRAWDŹ OFERTĘ

pokoje mikołajki

pokoje w Mikołajkach
pokoje Mikołajki
kwatery Mikołajki
kwatery w Mikołajkach
noclegi Mikołajki
noclegi nad jeziorem Mikołajki
kwatery nad jeziorem Mikołajki
pokoje Mikołajki nad jeziorem
pokoje nad jeziorem
WSZYSTKIE ZDJĘCIA
kwatery Mikołajki
Kalinowe Wzgórze
11-730 Mikołajki, ul. Tałcka 11
noclegi w Mikołajkach
Telefony:
+48 606 341 138 | +48 606 39 08 07
wędkowanie w Mikołajkach
E-mail:
kalinowew@wp.pl